Whatsapp Yazılım Kullanma Klavuzu ve Teknikler – MDGR YAZILIM – Profesyonel Çözümler

Whatsapp Yazılım Kullanma Klavuzu ve Teknikler

Merhabalar, yazılımı ilk aldığınız için başlangıç konuşmasını yaptıktan sonra kullanıma geçeceğim. İlk olarak tek bir bilgisayar ve tek bir hat ile milyonlarda gönderim yapmanız mümkün değil. Hiçbir şekilde emek harcamadan ekmek olmaz 🙂

Yazılımın kullanımı çok basittir, tek şartı framework ve chrome sürümünüzün güncel olması 🙂 Onun dışında yapmanız gereken hiçbirşey yoktur.

1-) Numara Ekleme
Txt formatında, alt alta numaralarınızı ekleyebilirsiniz. Şekli ne olursa olsun, datanızı çözümleyip gereken biçime sokmaktadır.

2-) Mesaj Ekleme
Yazılıma girdiğiniz mesajlar, copy paste yapılamktadır. Bu sebepten ötürü, emoji ve kalınlaştırma işlemlerini whatsapp webde nasıl yapıyorsanız bunda da yapabilirsiniz. Link ekleyecekseniz başında https:// olmasına dikkat edin.

3-)Resim Ekleme
Resim ekleme yerine sadece resim ekleme yapmıyor, video ve dosyalarınızı da ekleyebiliyorsunuz. Boyutunun önemi olmaksızın, dosyalarınızı ekleyip gönderebilirsiniz.(Whatsapp hangi formatları destekliyorsa onu kullanınız)

4-)Whatsapp Ekleme
Whatsapp ekle kısmından dilediğiniz kadar whatsapp ekleyebilirsiniz. Bunlar arasından anlık gönderimler yapmaktadır ve bu sayede tek bir whatsapp a yüklenilmemektedir.

Numaraları Nasıl Temin Etmeliyim ve Nasıl Gönderime Başlamalıyım?

Benim önerim sanal numara değilde, fiziksel hat kullanın. Yurt dışı hatlar satılıyor, biraz araştırma ile bulabilirsiniz. Onlardan temin edip, alttaki teknikleri uygulayın. Sıkıntı yaşamadan gönderimlerinizi yapacaksınıdır.

Whatsapp numaraların sanal olup olmadığını bir şekilde anlamaktadır. Gerek ip olsun, gerek cihazın kullanım geçmişi olsun gerek ise yan uygulamalar olsun(facebook,instagram gibi). Biz bunu engellemek için bilgisayarda emilatör ile kullanacağız, dilerseniz telefondan da kullanabilirsiniz.

İhtiyacımız olan tek şey rami 8 ila 16gb arası bir pc ve Genymotion isimli yazılım. Ayrıca bilgisayarınızda kamera olması gerekiyor. Bu şartlar sağlandığı taktirde emilatörlerin ram oranını, boyutunu ayarlayabiliyorsunuz. Düşük api leveline sahip, whatsappı kaldıran cihazları kurup onlarda tek tek whatsapp alacağız. Bunları yapmadan önce vpn uygulamaları ekleyip, o ülkenin ip sine sahip olmamız gerekiyor. Şartlar sağlandı ve numaralarımızı kurduk. Peki şimdi hemen gönderime başlayabilirmiyiz ? Başlayabilirsiniz fakat numaralar daha yeni olduğu için sunuculara çok istek atmanız, çok belirgin olacak ve wharsapp algoritması sizi spamlayacak. Bunu önlemek için cihazın içine yazılımımızda bulunan vcard oluşturucu ile vcard kişiler yükleyin. onlara mesaj atın, kişiler aldığınız numaralar olabilir.

Artık gönderime hazırsınız. Bu şartların herkesin sahip olduğunu ve alacak kişinin günde binlerce mesaj atmak istediğini varsayıyorum. Günde 1000 mesaj atacak birisi bunları tek bir numarada uygulasa, yada kullandıkları bir hattı kullansalar sıkıntısız göndereceklerdir.Bir cevap yazın